slidersliderslidersliderslider

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Narzędzia ścierne

W asortymencie firmy OPTIMA TOOLS znajduje się szeroki wybór narzędzi ściernych do zastosowań przemysłowych. Posiadamy ściernice listkowe, do przecinania i szlifowania zgrubnego oraz precyzyjnego, krążki do szlifowania, wygładzania i czyszczenia, tarcze diamentowe, arkusze i gąbki szlifierskie, rolki papierowe, płócienne i foliowe, pasy szlifierskie, wąskie i szerokie i wiele innych produktów przeznaczonych do użytkowania z różnymi rodzajami narzędzi skrawających. Nasza oferta obejmuje narzędzia ścierne pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów. Współpraca z takimi firmami jak Deerfos, Klingspor, Norton oraz Rhodius pozwala nam na dostarczanie produktów o długiej żywotności, zapewniających efektywną i bezpieczną pracę.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem narzędzi ściernych. Zakupione towary dostarczamy do naszych Klientów własnym transportem lub korzystając z usług zaufanych firm kurierskich, dbając o staranne zabezpieczenie przesyłki i szybki czas realizacji zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Dostawcy:

    grafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafika

OPTIMA TOOLS Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Fabryczna 13, 58-100 Świdnica

optima@optima-tools.pl

Telefon: +48 (74) 851 24 04