slidersliderslidersliderslider

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Aktualności

Targi Toolex 2018

 02.10-04.10.2017 - Sosnowiec

Dziękujemy wszystkim za wizytę na targach Toolex w Sosnowcu. 

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Zawody strzeleckie o Puchar Prezesa


15.06-16.06.18 Zawody o Puchar Prezesa - Pałac Jakuszyce


W dniach 15-16.06 gościliśmy naszych Klientów oraz przedstawicieli firmy ISCAR na corocznych zawodach strzeleckich o Puchar Prezesa firmy Optima-Tools. 
Po całodniowym szkoleniu technicznym z obróbki narzędziami ISCAR udaliśmy się na strzelnicę, aby odbyć kolejne szkolenie - tym razem z zakresu sztuki perswasji i wywierania wpływu na ludzi. ;) 
Dziękujemy wszystkim Gościom za obecność oraz liczymy na Waszą obecność w przyszłym roku.

Targi SIAMS 2018

18-21.04.2018 - Moutier 

Na targach SIAMS  w Szwajcarii świętowaliśmy zarówno 20-lecie istnienia firmy Applitec, jak i kolejne wyróżnienie dla firmy OPTIMA-TOOLS za dynamikę sprzedaży.

Naszym szwajcarskim przyjaciołom dziękujemy za zaproszenie na to wydarzenie, a naszym Klientom za ciągle rosnące zaufanie do narzędzi firmy Applitec.

Targi Toolex

03.10-05.10.2017 - Sosnowiec

Dziękujemy wszystkim za wizytę na targach Toolex w Sosnowcu.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Szkolenie ZEUS

ZEUS

25-27.2016 - DKS

Korzystając z zaproszenia panów Sigmunda Grimma oraz Steffena Schaudta, nasi doradcy techniczni mieli możliwość odbycia trzydniowego szkolenia z technik radełkowania i znakowania w siedzibie firmy Hommel+Keller w Aldingen.

W szkoleniu wyjaśniane były zarówno metody odpowiedniego doboru radełek, jak i rozwiązywania najczęściej pojawiających się problemów technicznych. Nie zabrakło również części praktycznej która zdecydowanie stanowiła najciekawszą część szkolenia.

Jesteśmy przekonani, że dzięki odbytym zajęciom nasi doradcy techniczni z jeszcze większym profesjonalizmem będą w stanie wybierać narzędzia dostosowane do Państwa wymagań.

Zapraszamy do współpracy oraz testowania najwyższej jakości radełek firmy ZEUS.

 

 

 

 

 


 

Targi SIAMS

18-21.04.2016 - DKS

Na targach SIAMS w Szwajcarii, zostaliśmy wyróżnieni przez firmę Applitec za najlepszą dynamikę sprzedaży w ostatnich dwóch latach wśród wszystkich dystrybutorów tego szwajcarskiego producenta narzędzi do automatów tokarskich wzdłużnych.

To kolejne wielkie wyróżnienie dla naszej firmy w tym roku. Cieszymy się z ciągłych postępów i dziękujemy za wciąż rosnące zaufanie do naszej firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Wyróżnienie ISCAR

 29.02.2016 - DKS

Z dumą informujemy, że w 2015 roku firma PH OPTIMA Stefanik Sp. J. po raz kolejny z rzędu osiągnęła najlepszy wynik sprzedażowy w grupie dystrybutorów PREMIUM Iscar Polska. 

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować Klientom za wybór narzędzi Iscar oraz za współpracę z naszą firmą. Cieszymy się, że oferowane przez nas narzędzia oraz nasze profesjonalne doradztwo techniczne spełniają Państwa oczekiwania. To wyróżnienie jest dla nas kolejnym bodźcem, aby bezustannie kłaść nacisk na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług. Liczymy, że dzięki temu nadal będziemy dystrybutorem numer jeden w Polsce w zakresie narzędzi Iscar.


 

 

 

Dostawcy:

    grafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafika

OPTIMA TOOLS Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Fabryczna 13, 58-100 Świdnica

optima@optima-tools.pl

Telefon: +48 (74) 851 24 04