slidersliderslidersliderslider

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Techniczne zaopatrzenie przemysłu

Narzędzia pomiarowe dla przemysłu

Firma OPTIMA TOOLS zaopatruje swoich Klientów w narzędzia pomiarowe dla przemysłu wyłącznie najwyższej jakości. W asortymencie posiadamy urządzenia renomowanych światowych producentów rozwiązań przemysłowych, firm Mahr i Mitutoyo. Możemy zaproponować szeroki wybór przyrządów mierniczych, takich jak czujniki cyfrowe, czujniki zegarowe, liniały, mikrometry, twardościomierze, wysokościomierze, mierniki stężenia, suwmiarki, termometry przemysłowe, optyczne przyrządy pomiarowe i wiele innych. Dzięki wykonaniu z trwałych materiałów sprzedawane urządzenia są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się w każdych, nawet wyjątkowo trudnych warunkach pracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem narzędzi pomiarowych dla przemysłu. Szczegółowe informacje na temat oferowanych narzędzi mogą Państwo znaleźć, odwiedzając strony internetowe poszczególnych producentów, jak również kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Przypominamy, że w zakres naszych usług wchodzi również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich zakupionych u nas narzędzi.

Dostawcy:

    grafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafikagrafika

OPTIMA TOOLS Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Fabryczna 13, 58-100 Świdnica

optima@optima-tools.pl

Telefon: +48 (74) 851 24 04